Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
İÇ İŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU’NUN VE BERABERİNDEKİ HEYETİN ZİYARETLERİ
 
İÇ İŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU’NUN VE BERABERİNDEKİ HEYETİN ZİYARETLERİ


İç işleri Bakan Süleyman Soylu, Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Yaşar Güler, ülkemizin çeşitli illerine çalışma ziyareti gerçekleştirdi.

Hatay

İçişleri Bakan Süleyman Soylu, Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Yaşar Güler, Hatay'a çalışma ziyareti gerçekleştirdi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu başkanlığındaki heyeti İskenderun Hava Limanı'nda Hatay Valisi Erdal Ata karşıladı. İlk olarak Hatay İl Jandarma Komutanlığı’na ziyaret gerçekleştiren heyet kahvaltıda askerlerle bir araya gelerek bir süre sohbet etti.

Hatay İl Jandarma Komutanlığı’na yaptığı ziyaretin ardından valiliğe geçen Soylu ve beraberindeki heyet, burada kent ve güvenliği hakkında bilgi aldıktan sonra Göç İdaresi Hatay İl Müdürlüğü’nde Türkiye’de Geçici Koruma Kapsamında Bulunan Suriyelilerin Kişisel Verilerinin Doğrulanması Projesi’nin açılışına katıldı.

Soylu ve beraberindekiler Beşiktaş saldırısında Şehit olan Polis Memuru İlker Uylaşın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Taziye ziyaretinin ardından Altınok, Özel Harekât Şube Müdürlüğü’ne geçerek polislerle bir araya geldi.


Ağrı

İçişleri Bakan Süleyman Soylu, Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Yaşar Güler bir dizi temas ve ziyarette bulunmak üzere Ağrı’ya gitti.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı’nda Vali Musa Işın tarafından karşılanan heyet ilk olarak İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde düzenlenen kahvaltıda güvenlik korucularıyla bir araya geldi.

Kahvaltının ardından şehir merkezinde esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Bakan Soylu ve beraberindekiler daha sonra Valiliğe geçerek kent güvenliği ve asayişi hakkında bilgi aldı.

Ağrı'daki temaslarının ardından Patnos’a geçen heyet kaymakamlık ek hizmet binasının açılışına katıldı. Emniyet Genel Müdürü Altınok Patnos’tan Ağrı’ya dönüşte uygulama noktasında durarak personelle sohbet etti ve moral verdi. Altınok, son olarak polis evinde İl Emniyet Müdürü ve üst düzey yöneticilerle toplantıda bir araya geldi. 


Adıyaman

İçişleri Bakan Süleyman Soylu, Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Yaşar Güler bir dizi temas ve ziyarette bulunmak üzere Adıyaman’a gitti.

Bakan Soylu ve beraberindekiler Adıyaman Havalimanı’nda Vali Abdullah Erin, il protokol üyeleri ve vatandaşlar tarafından karşılandı. Heyet, Adıyaman programı kapsamında ilk olarak protokol üyeleri, kanaat önderleri, iş adamları, esnaf ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle Türkiye Petrollerinde kahvaltıda bir araya geldi.

Kahvaltının ardından Valiliğe geçen heyet ilin genel durumu hakkında bilgi aldı. Valilikteki programın ardından Bakan Soylu ve beraberindekiler hayırsever Abuzer Yıldırım tarafından yaptırılan Şehit Polis Ahmet Yıldırım Polis Merkezi’nin açılışına katıldı. Açılışta Şehit Polis Memuru Ahmet Yıldırım’ın ailesi ve çok sayıda davetli de hazır bulundu. Konuşmaların ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından hayırsever Abuzer Yıldırım’a bir plaket verildi ve hep birlikte binanın açılış kurdelesi kesildi.

Emniyet Genel Müdürü Altınok açılışın ardından Özel Harekât Şube Müdürlüğü’ne geçerek kahramanlarımızla bir müddet sohbet edip onlara moral verdi.

Bakan Soylu ve beraberindekiler son olarak geçtiğimiz Ekim ayında Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde şehit olan Piyade Er Hasan Aydoğdu’nun Adıyaman merkezdeki ailesini ziyaret ederek aileye başsağlığı ve sabır diledi. 

Tunceli

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Yaşar Güler Tunceli’de temas ve incelemelerde bulunmak üzere bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Elâzığ Havaalanı’na gelen Bakan Soylu başkanlığındaki heyet burada Elâzığ Valisi Murat Zorluoğlu ve üst düzey yöneticiler tarafından karşılandı. Heyet daha sonra Tunceli’deki programlarına katılmak üzere helikopterle Tunceli’ye hareket etti.

Tunceli’de ilk olarak il jandarma misafirhanesinde güvenlik korucuları ile kahvaltı eden heyet, kahvaltının ardından çarşıda esnafla buluştu. Daha sonra Tunceli Valiliği'ne geçerek Vali Osman Kaymak'tan brifing aldı.

Emniyet Genel Müdürü Altınok, valilik ziyaretinden sonra Ovacık yolu polis kontrol noktasında incelemelerde bulunarak buradaki emniyet mensuplarıyla bir müddet sohbet etti.

 

 
 
  • Polis Radyosu
  • Kurumsal E-Posta
  • Polsan
  • UPEM
  • TUBİM
  • Suç Önleme Sempozyumu
  • UTSAS Sempozyumu
  • Çocuklar Uluslararası Sempozyumu
  • İçişleri Bakanlığı